Pornlandia je vítězem 20. ročníku turnaje "O pohár obce Lukavec"

Autor: administrator <jan.bartos(at)cdt.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 01. 08. 2021

Turnaj Lukavec 2021

Dne 31.7. 2021 se uskutečnil v Lukavci jubilejní 20.ročník turnaje v malé kopané o putovní pohár obce Lukavec.

Za ideálního fotbalového počasí se do Lukavce sjelo 10 týmů. Hřiště a zázemí turnaje bylo opět skvěle připraveno, jako každý rok , díky všem aktivním členům místního klubu malé kopané.Družstva byla rozdělena do dvou skupin.

Skupina A
1 PORNLANDIA
2 VESELÁ ŠATNA
3 DEVOPIVO LA KORUNA
4 NASYPANÉ BERUŠKY
5 KMK LUKAVEC

Skupina B
1 E-FYZIO
2 SEKAČKY
3 DOHALICE
4 FDI TEAM
5 TJ SOKOL LÁNY

V 8:30 rozhodčí Štěpán Janeček a Petr Buchta zahájili první utkání ve skupinách.
Jednotlivé výsledky zápasů včetně střelců najdete

zde.
Po odehrání zápasů v základních skupinách se začali rýsovat favorité tohoto turnaje.
Skupinu A vyhrálo mužstvo PORNLANDIA.
Ve skupině B první místo obsadilo mužstvo E-FYZIO.
Obě mužstva neztratila ani bod.
Umístění ve skupinách :

Skupina A

Body

Skóre

rozdíl

1.

PORNLANDIA

12

8

:

1

7

2.

VESELÁ ŠATNA

9

10

:

2

8

3.

DEVOPIVO LA KORUNA

6

7

:

3

4

4.

KMK LUKAVEC

1

0

:

6

-6

5.

NASYPANÉ BERUŠKY

1

0

:

13

-13

Skupina B

Body

Skóre

rozdíl

1.

E-FYZIO

12

16

:

2

14

2.

DOHALICE

7

9

:

11

7

4.

TJ SOKOL LÁNY

6

5

:

6

-1

4.

SEKAČKY

3

5

:

11

-6

5.

FDI TEAM

0

4

:

15

-11

Po utkáních ve skupinách následovaly čtyři čtvrtfinálová utkání, do kterých se kvalifikovala mužstva , která obsadila ve skupinách první až čtvrté místo.

Čtvrtfinálová utkání přinesla zajímavou podívanou. V prvním čtvrtfinálovém utkání zvítězilo zcela přesvědčivě družstvo Pornlandia nad družstvem SEKAČKY v poměru 4:1. Gól za vítěze vstřelil Kuneš 2, Čančara, Švambera. Za družstvo poražených Doležal.

I druhé čtvrtfinálovém utkání přineslo hladké vítězství družstvu VESELÁ ŠATNA, které vyhrálo nad družstvem SOKOL LÁNY v poměru 5:0. Góly za vítěze vstřelil Groll 2, Krotil 3.

Ve třetím čtvrtfinálovém utkání se střetlo mužstvo DEOPIVO LA KORUNA s mužstvem Dohalic. Utkání bylo velmi vyrovnané. Zápas v normální hrací době skončil 1: 1 Branky vstřelil za vítězné družstvo DEVOPIVO LA KORUNA Hutla a za poražené Lindr. O postupujícím mužstvu rozhodli až pokutové kopy, ve kterých měli lepší střeleckou mušku hráči z týmu DEVOPIVO LA KORUNA.

Poslední čtvrtfinálovém utkání svedlo dvě domácí mužstva a to KMK Lukavec a E-FYZIO. Družstvo E-Fyzio potvrdilo roli favorita a zvítězilo 4:1. Za vítěze dávali góly Čížek 2, Pour, Rozsevač za poražené Hátle.

Semifinálová utkání se hrála za příznivého počasí. Obě utkání přinesla velmi zajímavou, pohlednou a kvalitní kopanou.
V prvním semifinálové utkání mezi družstvy PORNLANDIA a družstvem DEVOPIVO LA KORUNA bylo pevně v rukou loňského vítěze družstva PORNLANDIA, které zvítězilo 4:0 a zcela jasně dalo najevo , že to s loňskou obhajobou myslí vážně. Pod toto vítězství se brankami podepsali tito hráči Čančara, Neumann 2, Trojan. Druhé semifinálovém utkání bylo mnohem vyrovnanější. Vítěz skupiny B mužstvo E-FYZIO a stále se lepšící družstvo VESELÁ ŠATNA předváděla velmi kvalitní fotbal, se spoustou velmi dobrými individuálních výkonů jednotlivých hráčů. I proto bylo dlouho utkání nerozhodné. Nakonec v druhé půlce se podařilo družstvu VESELÁ ŠATNA vstřelit jediný gól tohoto utkání, který se na konec ukázal jako postupový. Střelcem vítězného gólu byl Motil

V utkání o třetí místo mezi družstvem E-FYZIO a DEVOPIVO LA KORUNA bylo lepším mužstvem družstvo E-FYZIO , které zvítězilo 2:0. Za vítězné mužstvo se do střelecké tabulky zapsali Hlaváč a Čížek. E- Fyzio tak obsadí třetí místo a DEOPIVO LA KORUNA čtvrté místo

V 18 hodin bylo zahájeno finálové utkání mezi družstvem PORNLANDIA a VESELÁ ŠATNA.

Finálovém utkání bylo od začátku velmi vyrovnané a přineslo velmi zajímavý fotbal .Žádný z týmu nechtěl dostat první gól. Nakonec se podařilo vstřelit první gól mužstvu VESELÁ ŠATNA. Autorem gólu byl Řezáč. Družstvu PORNLANDIA se nedařilo vstřelit vyrovnávací gól. Sil již ubývalo a v druhém poločase se podařlo hráči Krotilovi z mužstva VESELÁ ŠATNA vstřelit druhou branku . Do konce zápasu již mnoho času nezbývalo a tak pokud chtělo mužstvo PORNLANDIA zápas zdramatizovat muselo trochu zariskovat. Do brány nastoupil velmi dobře hrající Neuman, který se tak stal pátým ofenzivnim hráčem . Právě Neumann byl autorem prvního i druhého gólu. Druhý vyrovnávací gól padnul těsně před koncem utkání. O vítězi rozhodly pokutové kopy ,ve kterých více klidu a přehledu předvedli hráči družstva PORNLANDIA a penaltovém rozstřelu zvítězili 3:2. Výborný výkon v utkání a v penaltovém rozstřelu předvedl Filip Neuman.

Pornlandia

Vítězem 20.ročníku se stal již po třetí za sebou tým PORNLANDIA. Toto vítězství znamenalo , že pořadatelé s KMK Lukavec si pro příští ročník turnaje budou muset obstarat nový putovní pohár.

Turnaj Lukavec 2021 Turnaj Lukavec 2021

Konečné pořadí družstev :

1. PORNLANDIA
2. VESELÁ ŠATNA
3. E-FYZIO
4. DEVOPIVO LA KORUNA
5. DOHALICE
6. TJ SOKOL LÁNY
7. SEKAČKY
8, KMK LUKAVEC
9. NASYPÁNÉ BERUŠKY
10. FDI TEAM

Nejlepším střelcem turnaje se stal jako minulý rok Dominik Pour (E-FYZIO),
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Tomáš Bango z mužstva KMK LUKAVEC
Nejlepším hráčem turnaje se stal Daniel Krotil z družstva VESELÁ ŠATNA

Turnaj Lukavec 2021 Turnaj Lukavec 2021
Turnaj Lukavec 2021
Završením celého turnaje byla již tradiční diskotéka.

Dvacátý jubilejní ročník turnaje v malé kopané v Lukavci je minulostí, všichni se těší na setkání při dalším turnaji v roce 2022, který se bude konat 30.7. 2022.