Tenisová liga 2024 – Přehled utkání

Tenisová liga 2024 – Přehled utkání

PořadíDatum začátkuČas začátkuKategorieSoupeřiVýsledek
PořadíDatum začátkuČas začátkuKategorieSoupeřiVýsledek
1pondělí 06.05.202418:00Muži dvouhraKotas Petr - Moravec Pavel0:6, 2:6
2čtvrtek 09.05.202418:00Senioři čtyřhraHonza Bartoš + Pavel Jüngling - Pepa Kohoutek + Ivo Šťovíček6:0, 6:0
3sobota 11.05.202410:00Smíšená čtyřhraJana Kubelková + Radek Kubelka - Lenka Kubešová + Dan Kubeša6:1, 6:1
4sobota 11.05.202416:00Muži čtyřhraPavel Moravec + Petr Kotas - Pepa Kohoutek + Pavel Malý6:1, 6:1
5sobota 11.05.202417:30Muži dvouhraDavid Hladík - Roman Vršecký6:0, 6:0
6neděle 12.05.202414:00Muži čtyřhraDavid Hladík + Dan Kubeša - Pepa Kohoutek + Pavel Malý6:1, 6:0
7pondělí 13.05.202418:00Muži čtyřhraPavel Moravec + Petr Kotas - Roman Hoza + Jan Paclík5:7, 4:6
8úterý 14.05.202417:00Muži dvouhraPavel Moravec - Pavel Filla6:0,6:2
9středa 15.05.202418:00Muži dvouhraDavid Hladík - Pavel Filla6:1, 6:0
10středa 15.05.202419:30Muži dvouhraRoman Vršecký - Pavel Moravec0:6, 0:6
11pátek 17.05.202418:00Senioři čtyřhraRoman Hoza + Jan Paclík - Pepa Kohoutek + Ivo Šťovíček6:2, 6:2
12neděle 19.05.20249:00Muži dvouhraRoman Vršecký - Pavel Filla6:3, 6:3
13neděle 19.05.202410:30Muži dvouhraPavel Filla - Petr Kotas6:3, 6:2
14úterý 21.05.202416:30Smíšená čtyřhraAnna Ptáková + David Hladík - Tereza Bartošová + Honza Novák6:1, 6:0
15čtvrtek 23.05.202416:30Muži dvouhraDavid Hladík - Luboš Fiala6:2, 6:0
16pátek 24.05.202418:00Muži čtyřhraRoman Hoza + Jan Paclík - David Hladík + Dan Kubeša0:6, 0:6
17sobota 25.05.202413:00Muži čtyřhraDavid Hladík + Dan Kubeša - Pavel Filla + Pavel Jüngling6:0, 6:0
18neděle 26.05.20248:00Muži dvouhraPavel Fila- Radek Kubelka0:6, 0:6
19neděle 26.05.20249:30Ženy dvouhraAnna Ptáková - Dana Hutňanová6:1,6:0
20neděle 26.05.202414:30Ženy dvouhraJana Kubelková - Jana Kocourková7:5, 6:1
21středa 29.05.202420:00Muži dvouhraRoman Vršecký - Marek Drahonínský2:6, 3:6
22čtvrtek 30.05.202417:00Muži čtyřhraLáďa Hůlka + Martin Dítě - Pepa Kohoutek + Pavel Malý6:0, 6:0
23pátek 31.05.202416:30Ženy dvouhraAnna Ptáková - Terka Kozáková6:0, 6:0
24sobota 01.06.202415:30Muži čtyřhraHonza Bartoš + Štěpán Bartoš - Ondra Kunt + Radek Kubelka0:6, 1:6
25sobota 01.06.202417:00Smíšená čtyřhraJana Kubelková + Radek Kubelka + Jana Kocourková + Tomáš Kameník6:3, 7:6
26neděle 02.06.202411:00Smíšená čtyřhraEva Baranová + Marek Drahonínský - Jana Kubelková + Radek Kubelka2:6, 6:7
27pondělí 03.06.202418:00Muži dvouhraMarek Drahonínský - Luboš Fiala3:6, 6:1, 10:5
28pondělí 03.06.202419:00Muži čtyřhraRoman Hoza + Jan Paclík - Pavel Žižka + Ondra Kramule2:6, 5:7
29úterý 04.06.202417:00Smíšená čtyřhraAnna Ptáková + David Hladík - Dáša Šťovíčková + Ivoš Šťovíček6:0, 6:0
30úterý 04.06.202418:30Smíšená čtyřhraAnna Ptáková + David Hladík - Jana Kocourková + Tomáš Kameník6:2, 6:0
31úterý 04.06.202420:00Muži dvouhraMíra Chlubna - Roman Vršecký1:6, 2:6
32středa 05.06.202417:00Smíšená čtyřhraDáša Šťovíčková + Ivoš Šťovíček - Zdenka Molnárová + Jirka Knězáček0:6, 0:6
33pátek 07.06.202416:30Muži dvouhraMíra Chlubna - Radek Kubelka0:6, 0:6
34pátek 07.06.202418:00Muži čtyřhraMartin Dítě + Láďa Hůlka - Pavel Filla + Pavel Jüngling6:0, 6:1
35sobota 08.06.20249:00Muži dvouhraMarek Drahonínský - Pavel Filla6:2, 6:3
36středa 12.06.202418:00Muži čtyřhraMartin Dítě + Láďa Hůlka - Roman Vršecký + Míra Chlubna6:0, 6:0
37sobota 15.06.202411:30Muži čtyřhraMartin Dítě + Láďa Hůlka - Honza Bartoš + Štěpán Bartoš6:1, 6:3
38pondělí 17.06.202419:00Smíšená čtyřhraEva Baranová + Marek Drahonínský - Dáša Šťovíčková + Šťovíček6:0, 6:4
39středa 19.06.202416:00Muži dvouhraOndra Kunt - Pavel Filla6:0, 6:0
40středa 19.06.202419:00Smíšená čtyřhraJana Kocourková + Tomáš Kameník - Zdenka Molnárová + Jirka Knězáček1:6, 0:6
41čtvrtek 20.06.202420:00Muži dvouhraPavel Filla - Míra Chlubna7:5, 6:3
42pátek 21.06.202416:30Muži dvouhraOndra Kunt - Roman Vršecký6:0, 6:0
sobota 22.06.202417:30Smíšená čtyřhraJana Kubelková + Radek Kubelka - Dáša Šťovíčková + Ivo Šťovíček
středa 26.06.202418:00Smíšená čtyřhraTereza Bartošová + Honza Novák - Zdenka Molnárová + Jirka Knězáček
čtvrtek 27.06.202420:00Muži čtyřhraMíra Chlubna + Roman Vršecký - Pavel Filla + Pavel Jüngling
Využíváme soubory cookies!
Aby náš web fungoval přesně tak, jak má, využíváme soubory cookies, které zpracováváme podle zásad ochrany osobních údajů. Další informace o využití cookies souborů naleznete zde.